اخبارسیاسی

پیام نوروزی شورای ملی تصمیم ایران: مبارزان ایرانی از تلاش برای گذر از حکومت غارتگر جمهوری اسلامی باز نخواهند ایستاد!

به گزارش شبکه کلمه، شورای ملی تصمیم ایران با انتشار پیام نوروزی، تاکید نمود: جمهوری اسلامی هرگز نخواهد توانست مبارزان ایرانی را از تلاش برای گذر از این حکومت غارتگر، باز دارد!

این بیانیه می گوید: نوروز امسال را با دیدار از خانواده شهیدان، با دیدار از خانواده زندانیان سیاسی و با دیدار با همرزمان و خانوادهای عزیزانمان گرامی می‌داریم.

متن کامل پیام بدین قرار است:

نوروز امسال نوید آزادی ایران از اشغال جمهوری اسلامی را در خود دارد!

خیزش سراسری زن، زندگی، آزادی در سالی که پشت سر داریم نشان داده است که رژیم ضد ایرانی و ضد انسانی جمهوری اسلامی هر گز نخواهد توانست مبارزان ایرانی را از تلاش برای گذر از این حکومت غارتگر، باز دارد.

خصلت ضد ایرانی رژیم منفور جمهوری اسلامی از آنجا آشکار است که با ارزش های فرهنگیِ والایی که ایرانیان طی قرن های دراز زنده نگاه داشته اند بجنگد، و کمر به نابودی آن ها ببندد. اما ایرانیان به هیچ نیروی اشغال گری امکان بر اندازی این ارزش ها را، که بزرگداشت نوروز و اندیشه برابری زن و مرد از آن جمله است، هر گز نداده اند و نخواهند داد.
نوروز امسال را در شرایطی بزرگ می داریم که از یک سو خیزش ژن، ژیان، ئازادی نشانه ای است از خواست اکثریت مردم و اراده مبارزان برای گذر از جمهوری اسلامی، و از سویی این رژیم اشغال گر به سرکردگی سیدعلی خامنه ای با وحشیانه ترین اعمال تروریستی بر علیه مردم مبارز ما، کارنامۀ جنایت های مداوم رژیمش را علیه بشریت هر چه قطور تر، و به همان نسبت ارادۀ مبارزان را در گذر از این رژیم و سپردن جانیان آن به دست عدالت هر چه قوی تر نموده است.

نوروز امسال را با دیدار از خانواده شهیدان، با دیدار از خانواده زندانیان سیاسی و با دیدار با همرزمان و خانوادهای عزیزانمان و تجدید پیمان با ندای «قسم به خون یاران، ایستاده‌ایم تا پایان» گرامی می‌داریم.

نوروز بر همه آزادگان در ایران، افغانستان، تاجیکستان، ازبکستان و سر تا سر جهان پیروز و خجسته باد!
شورای ملی تصمیم ایران
۲۸ اسفند ۱۴۰۱
۱۹ مارس ۲۰۲۳

دکمه بازگشت به بالا