سیاسیمقاله

مصطفی تاج زاده: متخلف بزرگ در انتخابات ایران شخص رهبر و احمد جنتی است!

شبکه کلمه | مصطفی تاج زاده در یادداشتی از زندان اوین درباره تخلفات گسترده انتخاباتی در نظام نوشت:

در این شبها مستندی چندقسمتی با عنوان « این یک اعتراض است» از شبکه مستند پخش می‌شود که به بهانه‌ی مرور جریانهای دانشجویی بعد از انقلاب، روایتی جانبدارانه، تقطیعی و تحریف شده از وقایع کشور ارائه می‌کند.

در قسمت چهارم این مستند درباره‌ی انتخابات مجلس ششم به طرح اتهامات و نشر اکاذیب علیه وزارت کشور دولت اصلاحات از زبان شورای نگهبان پرداخته شد.

اینجانب، به عنوان رییس ستاد انتخابات وقت وزارت کشور، از همین زندان اوین آمادگی خود را برای گفتگو یا مناظره‌ای زنده صوتی یا تصویری با هرکه جناح رهبری تعیین کند اعلام می‌دارم تا بار دیگر ثابت شود متخلف بزرگ انتخابات در ایران احمد جنتی و حامیان او و در رأس همه شخص رهبر است و اگر قوه قضائیه به شکایت ۲۲ سال پیش ما از آقای جنتی به اتهام تخلف و تضییع آراء مردم در انتخابات مجلس ششم و تغییر نتیجه‌ی آن انتخابات در تهران رسیدگی می‌کرد، سلامت انتخابات تضمین می‌شد و ایران گرفتار دولت و مجلس بی‌کفایت کنونی نمی‌گردید و فقر و فلاکت و فساد همگانی نمی‌شد.

در هرحال موازین اخلاقی، قانونی و اسلامی حکم می‌کند که صداوسیما به اینجانب، رییس ستاد انتخابات مجلس ششم، فرصت دفاع و ارائه توضیحات مکفی دهد.

اگرچه خوشبختانه اکثریت جامعه از حقایق امور آگاه شده‌اند و به همین دلیل به صداوسیمای ولی فقیه اعتماد نمی‌کنند و بنابراین بدون توضیحات روشنگر من نیز می‌دانند که بانیان وضعیت اسفبار کنونی چه کسانی هستند و راه نجات کدام است.

٣ خرداد زندان اوین

دکمه بازگشت به بالا